Vizyon ve Misyonumuz

Anasayfa » Vizyon ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ

ŞAFTES İnşaat Tic.Ltd.Şti. insanoğlunun yaşam standartlarını yükseltecek, refahını arttıracak, doğal çevreye zarar vermeyecek ve mühendislik-teknoloji birlikteliğini en optimum seviyeye çıkaracak inşaat projelerinin gerçekleştirilmesi sürecinde müteahhitlik hizmetleri üstlenir.

ŞAFTES’in üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş teknoloji ve en deneyimli işgücünü kullanarak en az maliyetle istenen kaliteyi sunmak yönünde gerçekleştirilir.

ŞAFTES bu hizmetleri sunarken, uzman olduğu alanda kararlı büyüme ve sürekli karlılığı sağlayarak finansal yapısını güçlendiren, ülkesi ve kendine katma değer yaratan bir organizasyon kurar ve en önemli kaynağı olan personelinin motivasyonunu sürekli yüksek tutar.

MİSYONUMUZ

Yurt içi ve yurt dışı müteahhitlik sektöründeki mevcut payını her geçen gün mümkün olduğunca arttırmak, kısa ve orta vadede şu an faaliyette bulunduğu maliyete dayalı rekabet ortamında istenen kalitede hizmeti en ucuza sunmak ve orta-uzun vadede kaliteye dayalı rekabetin belirleyici olduğu pazarlar yaratılması çalışmalarına destek vererek bu pazarlarda faaliyetlerini arttırıp kararlı büyüme ve karlılığı sağlayabilmek. Sunduğu hizmetin her aşamasında müşteri tatminini arttırıcı farklılıklar yaratabilmek ve bu özelliğiyle sektöründe ön plana çıkmak.