Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

1996 yılında kurulan Şaftes İnşaat, ülkemiz içinde önemli referans işler arasında yer alan inşaatların Komple Mekanik Tesisat işlerini yapmaktadır.

 

Kalite Programına ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerimize olan sadakatimiz müşterilerimi ile kurduğumuz dostluk bağının kısa sürede kurulmasına ve dostlarımızın artmasına vesile olmuştur.

 

Yenilikçi, gelişen dinamik yapısı ve takdir gören çizgisi ile kuruluşumuzdan bugüne kadar tanınmış saygın firmaların taşeronluk hizmetlerini de yaparak birçok büyük projeye imza atmış bulunuyoruz. İlkelerine bağlı kalmanın huzuru, tüm çalışanları ile toplumcu düşünmeyi, ve toplum yararına hizmet vermeyi başarmış bulunuyoruz.

 

Çalışanlarımız, onların bilgi birikimleri ve uzun süreli şirket deneyimleri ile tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeye gelen şirketimiz kaliteye verdiği önem ve sizlerin güveni ile bu noktaya gelmeyi başarmıştır.

 

Sayısız fabrika, otel, iş merkezi, toplu konut, kamu binaları, endüstriyel tesis, ve mağazaların Mekanik Tesisat, Havalandırma, Klima, Isıtma, Soğutma, İklimlendirme, Pis su, Kalorifer ve Doğalgaz tesisat işlerini ve altyapı işlerini anahtar teslim taahhüdü ile bitirerek birçok seçkin kurum ve kuruluşu müşterilerimiz arasında görmeyi başarabildik.

 

Genel Müdürden en alt kademe çalışanı ile; Devlete karşı bütün vecibelerini yerine getiririz. Yasalara karşı saygılıyız. Haksız rekabeti kabul etmeyiz, dürüstlük, güvenilirlik, verdiğimiz sözleri yerine getirmeye özen gösteririz. Çalışanlarımız arasında veya iş yaptığımız firma ilişkilerinde; ırk, renk, cinsiyet, din, siyasi düşünce ve mezhep ayrımcılığı yapmayız. Yaptığımız her işin, verdiğimiz her sözün arkasında durarak her zaman en iyisini yapmaya çalışırız.

 

“Dün böyleydik, Bugün böyleyiz, Yarın da böyle olacağız”

 

Bu tarihten itibaren Isıtma-Soğutma, Sıhhi Tesisat ve Klima sistemleri sektöründe profesyonelce hizmet İlkesine inanan firmamız şu prensipleri vazgeçilmez kabul etmektedir.

 

Kaliteli malzeme, Uzman Personel, Kaliteli İşçilik ve Servis, Mükemmel Hizmet… En büyük referansı yaptığı işler olan firmamız, kalitesinden taviz vermeden işlerin zamanında başlayıp zamanında bitirilmesine oldukça önem vermektedir.

 

Toplam kalite anlayışına sahip olan firmamız satış ve montaj sonrası servis hizmetinde de kendini kanıtlamıştır. Mükemmel Hizmet anlayışını kendine amaç edinen Şaftes İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. müşterilerimizi layık olduğu mükemmelliğe ulaştırma yolunda üzerine düşeni yerine getirmeyi görev bilmektedir.

 

Saygılarımızla,

Şaftes İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.